PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4801}

Czerwona Sonja

Red Sonja
5,8 12 813
ocen
5,8 10 1 12813
5,8 5
ocen krytyków
Czerwona Sonja
powrót do forum filmu Czerwona Sonja

W latach 80' takie filmy jak "Conan Barbarzyńca" czy "Czerwona Sonja" były niezłe i fajnie się je oglądało. Nie dziwi mnie nawet fakt że Ci którzy nie pamiętają tak starego kina mogą uznawać te filmy za parodię :)

Andrew_999

uwielbiam tamte filmy, czy ktoś zna jakieś tytuły w podobnym klimacie?

ocenił(a) film na 1
rozjazd

Ten film jest żałosny , miał być dokończeniem trylogii o Conanie a zrobili z tego jakieś nie porozumienie.Twórcy filmu mogli przynajmniej zrobić tak ,że Conan jej pomaga a tak tylko ośmieszyli Arnolda.Ten film nawet nie może leżeć na jednej półce z ''Conan the Barbarian'' i ''Conan the Destroyer" to były arcydzieła a Czerwona Sonja to coś na siłe.

zamorak

Jakim dokończeniem? To inna historia. Arnie nie gra tam Conana tylko gladiatora Kalidora czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 9
rozjazd

hmm Władca Zwierząt...film mojego dziecinstwa heh jezeli mialbym wybrac 2 film z tamtego czasu to wlasnie bylaby to czerwona sonia :)

ocenił(a) film na 7
Andrew_999

jak dla mnie bardzo dobre kino fantasy, lubię takie filmy ale Conana nic nie doścignie :)

Andrew_999

zgadzam sie z tobą w 100% te fimy miały klimat czego o wielu obecnych superprodukcjach powiedzieć się nie da

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones