PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4801}

Czerwona Sonja

Red Sonja
5,8 12 811
ocen
5,8 10 1 12811
5,8 5
ocen krytyków
Czerwona Sonja
powrót do forum filmu Czerwona Sonja

Niezłe

ocenił(a) film na 6

Fajne fantasy ze Schwarzeneggerem. Kiedyś myślałem, że to trzecia część Conana :). Film widziałem niestety dawno w TVP1 i wypadało by sobie odświeżyć. Podobały mi się sceny z potworem, chyba "Machina" go nazywali.

Goro_Gondo

Też mi się zawsze ten film nie tyle mylił z conanem co myślałem że to spin off conana i zapominałem ksywy arnolda z tego filmu a że postać bardzo podobna to myślałem że to conan. Dzisiaj nawet kumpel w robocie gadał o tym filmie i musiałem go uświadamiać, że to inna postać bo też był przekonany, że Brigitte Nielsen grała z Arnoldem w Conanie.

ocenił(a) film na 6
penetrator1981

To byłby Conan gdyby nie jakieś problemy z prawami autorskimi. Właściwie Arnold grał Conana... tylko tutaj dostał inną ksywę.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Dużo Arnolda jest w tym filmie? Myślę nad zakupem, a jako, że nie lubię tego gatunku to tylko bardziej rozbudowana rola Schwarzeneggera może sprawić, że zakupię to dzieło. W trailerze widzę, że Arnold walczy z jakimś krokodylem, więc chyba nie jest źle. :-)

ocenił(a) film na 6
Wujek_Bill

No tak jak w "Conanie" - też główna rola i gra tutaj Kalidora.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Dzięx za odp.
Myślałem, że główną rolę gra tu Brigitte Nielsen, ale skoro Arnold to pewnie nabędę, bo chyba po 7 zł stoi czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Bill

Na DVD, czy VHS.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Na dvd od Kino Świat z tej serii co np: Na krawędzi, Rambo czy Ucieczka z Nowego Jorku. Strasznie ograniczone te wydania ale trzeba powiedzieć, że wypuścili na rynek kilka rzadkich tytułów jak ta Czerwona Sonja czy Osadzony ze Stallonem.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Bill

A kto jest lektorem w tej wersji?

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Nie wiem, bo dopiero w piątek zaatakuje do MM. Jak ostatecznie kupię to ci napiszę. :-)

ocenił(a) film na 6
Wujek_Bill

Ok, to czekam na info :)

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

No i pokupowane. :-(
Słuchaj tego. Film był w Media chyba z rok i ze względu na gatunek jakoś się nim za bardzo nie interesowałem, ale z racji, że z Arnoldem to miałem ten film, że tak powiem pod obserwacją. Tydzień temu byłem w MM i pomysł zakupu powrócił. Po twoim wpisie zdecydowałem, że jednak biorę to dziś oczywiście - a jakże - filmu już na półce sklepowej nie było. Pechowy ze mnie gość, bo podobną akcję już kiedyś miałem. Powiadają jednak, że tam gdzie minusy to są i plusy, więc za to przyfarciło mi się dziś z innym filmem. Ale to już temat na zupełnie inną dyskusję... :-)

ocenił(a) film na 6
Wujek_Bill

Mi też się często zdarzało, na Allegro często też - film wisiał jak kiełbaska i pół roku i więcej i jak zebrałem się by go kupić, to albo ktoś skończył aukcję, albo ktoś przed nosa zajumał.

Goro_Gondo

Można to uznać w pewnym sensie za kontynuację conana. Na początku Arnold miał zagrać tutaj conana, lecz studio miało problem z pozwem sądowym wytwórni mającej prawo do postaci conana. Dlatego musieli zmienić imię bohatera.

ocenił(a) film na 6
Sebslo577

No, można w sumie podciągnąć to pod tą serię. Wszystko się zgadza, poza imieniem postaci granej przez Arnolda. A klimaty bardzo zbliżone.

Goro_Gondo

Przyjemna ramotka :) dużo facepalmów po drodze:) ( nie dziwię się w sumie, że dostał tę Malinę), niemniej przyjemnie się oglądało

ocenił(a) film na 6
Margo_M

Też się zastanawiałem" Kurde, co ja oglądam!!???" Było parę dziwnych, idiotycznych rzeczy, i stąd pewnie ta malina. Z drugiej strony klimacik przypominający Conana jest, mamy jakąś tam przygodę i ciekawą drużynę, dziwiłem się tylko że nikt nie sklepał tego małego, który strasznie marudził. Podsumowując Conana nie pobije ale za to dostarcza trochę rozrywki w lubianych klimatach.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Odświeżyłem przed chwilą po 13 latach, bo ostatni raz leciał właśnie w sierpniu 2008 r. na TVP1. Nie pamiętasz może kto czytał wtedy ? Ja oglądałem wersję z QDVD z Gudowskim, ale do tej pory pewnie już dowiedziałeś się kto jest lektorem. Co do filmu to dobrze się oglądało, wiadomo że z dzisiejszej perspektywy zalatuje kiczem ale klimat wyśmienity. Pozdro.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Już wiem, lektorem był Piotr Borowiec i wstawiam sample na moim kanale na yt jakby co ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones