PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110791}

Fantaghiro 5

Fantaghirò 5
6,5 836
ocen
6,5 10 1 836
Fantaghiro 5
powrót do forum filmu Fantaghiro 5

ZNISZCZYLI MI MOJE DZIECIŃSTWO DOBRZE ŻE JAK BYŁAM MAŁA TO TYLKO 3 CZĘŚCI OBEJRZAŁAM NIE NO TO JAKAŚ PARANOJA JAK ONA MOGŁA ZOSTAWIĆ ROMUALDO DLA JAKIEGOŚ WSIOKA NIE NIE I JESZCZE RAZ NIEEEEEEEEEEEEE

ocenił(a) film na 1
rei_hino17

To tak jakby w Zmierzchu Bella Swan rzuciła Edwarda dała kosza Jackobowi i poszła do Mike'a Newtona zero sensu i logiki (Bella to Fantaghiro Edward to Romualdo a Jackob to Tarabas a Mike Newton to ten Jeba** Aries)

rei_hino17

Dokładnie - koszmar. Nie oglądajcie tego ludzie, bo cały czar pryśnie. Pustka, pustka, jeszcze raz pustka. Gdyby jeszcze wybrała Tarabasa... ale tą owłosioną szczotę bez charakteru, osobowości i czegokolwiek, co by mogło skłonić ją do tej nienormalnej decyzji?!?!?!?!?!

paulusa_w

przez 10 min śmiałam się z tej "owłosionej szczotki" :D genialne porównanie ;)

ocenił(a) film na 1
mona_myszka

No tak to się niestety przedstawia jak można porzucić miłość swego życia dla jakiegoś niedorobionego handlarza bronią noormalnie aż mnie skręca jak o tym myślę XO XO XO musi powstać 6 część tego filmu bo nie zdzierżę

rei_hino17

Dobre porównanie,rei_hino17 ;P

ocenił(a) film na 5
rei_hino17

Też dopiero co obejrzałam zarówno czwartą jak i piątą część. Nie macie pojęcia jak się cieszę, że tego w dzieciństwie nie obejrzałam.
To jakaś masakra!!! Takie ciacha jak Tarabas i Romualdo, a ona nie stara się w ogóle wrócić do któregokolwiek z nich.
Ja wszystko rozumiem. Trzeba było zapchać jakoś dziurę w wątku miłosnym (podejrzewam, że odtwórcy ról Tarabasa i Romualdo odmówili udziału w kolejnej części), ale scenarzysta i reżyser mogli się bardziej postarać z zakończeniem.

katie_schneider

Zawsze mogli tak jak w "Modzie na Sukces" podmienić aktorów grających Romualdo i Tarabasa a potem tłumaczyć to operacjami plastycznymi;-).

ocenił(a) film na 4
rei_hino17

doskonały przykład na to, jak koncertowo spie***yć coś, co było magią :/

ocenił(a) film na 1
Sol89

Jak dla mnie fantaghiro powinna skończyć się na 2 części nie wiem po co 3 kolejne części kręcili. Nie rozumiem również dlaczego aktora który grał Romualda nie dostał angażu w 4 części.Ale mimo wszystko filmy są wspaniałe. Ja zawsze wolałam Tarabsa :P

ocenił(a) film na 1
rei_hino17

mi również zniszczyli :/ dzisiaj obejrzałam 5 część i ja się pytam co ona robi z tym piratem? :/ naprawdę powinni skończyć na 3 części i nie kręcić dwóch ostatnich. Tak bardzo kochała Romualda że zamieniła do na pirata. Ja już myślałam że chociaż wybierze Tarabasa i na to liczyła a tutaj? Może mi ktoś powie dlaczego tak się stało.

ocenił(a) film na 1
mrowka1504

kurcze ta fantaghiro to nie zła z niej baba jako dziecko uwielbiałam ją ale odkąd obejrzałam ostatnią część to zmieniam zdanie, dziewucha sama nie wie czego chce. W tej części nawet nie wspomniała o Romualdzie kpina. Jako że myślałam że fantaghiro wybierze tarabasa miałam już napisać, ze z miłością nigdy nie wiadomo czy pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwszą ale tutaj? Szkoda że nie będzie fantaghiro 6 nawet mogliby z nowymi aktorami, ale to mało prawdopodobne. A Fantaghiro nie lubię.

rei_hino17

Nie tylko Tobie zniszczyli. ._. Mi również.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones